Kaip pirkti?

 

Mielas kliente,

Sveikiname nusprendus įsigyti norimą produktą pigiau!

1. Prekių pasirinkimas

Išsirinkę prekę iš katalogo, spauskite mygtuką . Taip pridėsite prekę prie savo pirkinių krepšelio.

2. Pirkinių krepšelis

Savo pirkinių krepšelį galite peržiūrėti paspaudė nuorodą Peržiūrėti, o jei norite pateikti užsakymą spauskite nuorodą Pirkti. Krepšelyje galite keisti prekių kiekius, pašalinti prekes iš krepšelio. Kai apsispręsite pateikti užsakymą, spauskite mygtuką . Krepšelio turinys neprisijungusiems klientams išsaugomas dvi savaites, prisijungusiems du mėnesius, bet atminkite, kad prekės esančios krepšelyje nerezervuojamos.

3. Užsakymo pateikimas

Jei Jūs esate naujas klientas, užpildykite visus siūlomus laukelius. Pateikus užsakymą, Jums bus sukurta paskyra, kurioje galėsite sekti savo užsakymo eigą, bei pagreitinsite kito užsakymo pateikimą.

Užsakymo peržiūros lange paspausite mygtuką .

4. Užsakymo vykdymas ir pristatymas

Gavę Jūsų užsakyma el.paštu informuojame, kad užsakymas gautas. Taip pat atsiųsime rekvizitus apmokėjimui bei mokėtina sumą.
Užsakymą pristatome per tris darbo dienas po užsakymo apmokėjimo visoje Lietuvoje, jei užsakytos prekės yra sandėlyje. Apie prekės buvimą sandėlyje su Jumis susisieks Pigucia.lt konsultantai nedelsiant, gavus Jūsų užsakymą. Kitais atvejais, dėl pristatymo terminų, bus tariamasi individualiai.

Pristatome darbo dienomis nuo 8 iki 19 val. klientui parankesniu laiku. Esant būtinybei pristatome ir savaitgaliais bei švenčių dienomis.
Užsakytos prekės rezervuojamos 3-ims darbo dienoms. Jei per šį laikotarpį dėl objektyvių priežasčių apmokėti negalite - prašome susisiekti ir susitarti dėl rezervavimo pratęsimo. Nesusiekus ir neapmokėjus, Jūsų užsakymas bus atšauktas.

5. Pristatymo įkainiai:

 

Vilniuje: Nemokamai

Kitose Lietuvos gyvenvietėse:

4-20 EU, priklausomai nuo užsakomų prekių svorio.

 

Su šviesiausiais linkėjimais,

Pigucia.lt administracija

 

Web Sprendimas c-4