Privatumo politika

 

Pigucia.lt garantuoja, kad Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) nebus perduodami tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Pigucia.lt ir kliento sutarties įvykdymu. Šie privataus asmens, kliento duomenys naudojami tik tam, kad Pigucia.lt galėtu tinkamai vykdyti internetinę prekybą, autorizuoti klientą, pristatyti užsakytas prekes.

Pigucia.lt naudoja "sausainukus" ("cookies"), kurie yra reikalingi norint išsaugoti jūsų nustatymus puslapyje. Šiuos sausainukus parsisiųs Jūsų naršyklė ir keičiant informaciją, jie bus automatiškai atnaujinami.

Į Jūsų elektroninį paštą bus siunčiami naujienų biuleteniai apie  Pigucia.lt naujus produktus bei akcijas. Registruodamiesi Jūs sutinkate, kad į Jūsų pašto dėžute bus siunčiami Pigucia.lt parduotuvės naujienų biuleteniai.

Norėdami panaikinti savo registracija šioje elektroninėje parduotuvėje ir (arba) atsisakyti naujienų biuletenių, prašome elektroniniu paštu atsiųsti laisvos formos prašymą dėl registracijos panaikinimo.

Kopijuoti, atgaminti ir platinti bet kurią informaciją iš Pigucia.lt interneto svetainės be Pigucia.lt administracijos raštiško sutikimo griežtai draudžiama.

 

Su šviesiausiais linkėjimais,

Pigucia.lt administracija

 

Web Sprendimas c-4